تشکهای هتلی

در مورد انتخاب تشک هتلی چه میدانید؟

چه معیارهایی برای خرید تشک‌های مناسب برای مهمانان هتل در نظر گرفته‌اید؟

ما به پشتوانه بیش از 30 سال تجربه در صنعت کالای خواب و تشک، آشنایی با تمام برندها، شناخت کاملا از بهترین مواد اولیه و همکاری با برترین تولیدکنندگان تشک تخت، می‌توانیم بهترین تشک هتلی را به شما پیشنهاد کنیم. این کار را برای بیش از 50 پروژه با موفقیت به پایان رسانده‌ایم. امیدواریم بتوانیم با تکیه بر این تجربه و دانش به شما در یک انتخاب بی نقص کمک کنیم.

به دلیل اینکه ما میزبان قشرهای مختلفی هستیم لازم است توجه بیشتری به مهمانان خود داشته باشیم. به خصوص در مورد تشک که همه ما حساسیت زیادی روی آن داریم. بعضی‌ها تشک فنری دوست دارند بعضی سفت و طبی بعضی‌ها هم متوسط! به هرحال اینکه مهمان ما چطور یک شب راحت را بگذراند به انتخاب ما بستگی دارد.

از طرف دیگر محدودیت بودجه در هر پروژه‌ای تعریف شده است و همینطور انتظار یک عمر مفید از تشک خریداری شده خودمان را داریم. پس می‌بایست با در کنار هم قرار دادن همه شرایط یک تصمیم خوب بگیریم.

ما انواع تشک‌های مناسب هتل را از بهترین برندهای ایران و قیمت ممکن برای شما در یک سبد گردآوری کرده‌ایم تا شما بنابر ملاحظات خودتان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر سوال یا همفکری نیاز داشته باشید می‌توانید روی ما هم حساب کنید.

دسته محصولات تجهیزات هتلی رنوس