لوگو رنوس

سوالات متداول

خیر، ما یک تامین کننده هستیم. اما یک تامین کننده سطح بالا. ما با

  • سرعت پاسخ‌دهی بالاتر،
  • خدماتی پیشرفته‌تر،
  • سبد محصولات گسترده‌تر،
  • همکاری صمیمانه،
  • و انعطاف پذیری

در خدمت شما هستیم.

ما در بعضی شهرها دارای نمایندگی هستیم که می‌توانید به صورت مستقیم از آنها خرید نمایید. برای دیدن اطلاعات نمایندگی‌ها به صفحه نمایندگی رنوس سر بزنید. بعلاوه می‌توانید سفارش‌های خود را به دفتر مرکزی داده و از نمایندگی تحویل بگیرید.

فروش ما اغلب به مراکز اقامتی و هتل‌های فعال و یا در حال تجهیز می‌باشد. محدودیتی برای حداقل سفارش نداریم اما به صورت خرده فروشی و برای منزل می‌توانید از سایت مرجان خواب خرید کنید.

در محصولاتی که نیاز به سفارشی سازی نباشد، ما می‌توانیم در حجم معقولی سفارشات را در کمتر از 24 ساعت تحویل نماییم. اما در صورت حجم سفارش بسیار بالا یا درخواست سفارشی سازی، مطابق با توافق با یکدیگر در سریعترین زمان ممکن سفارش‌های مشتریان عزیزمان را تحویل می‌دهیم.

دفتر مرکزی ما در شهر تهران قرار دارد که نمونه‌های زیادی از محصولات در آن وجود دارد و باعث افتخار ماست که میزبان شما باشیم. همینطور نمایندگی‌های فعال ما نیز دارای نمایشگاه هستند که می‌توانید در نزدیک‌ترین شهر به خود از محصولات ما دیدن فرمایید.

با توجه به حجم سفارش، زمان مورد نظر و همینطور مقصد تحویل نهایی تلاش می‌کنیم بهترین گزینه مورد را تعیین کرده و با تایید مشتری ارسال نماییم. هزینه ارسال در تهران رایگان است ولی برای دیگر مقاصد بستگی به درخواست مشتری دارد.

1 دقیقه وقت بگذارید و ما را بهتر بشناسید

پشت رنوس چه خبر است؟

غرفه تجهیزات هتلی رنوس در نمایشگاه هتلیتی شو 1398 مهر